MS13 ;>

Dyskusje o SAMP i innych

MS13?

Tak
2
33%
Tak
1
16%
Tak
3
50%

Liczba głosów : 6

MS13 ;>

Postprzez eth0 Śr, 25 mar 2009, 13:10

Mara Salvatrucha (MS-13) - gang który został założony na ulicach Los Angeles przez imigrantów z Salwadoru w celach obrony przed gangami Afroamerykanów i Meksykanów. Źródła swoich dochodów czerpie z typowych dla takich organizacji źródeł: handel narkotykami, prostytucja, haracze itp.

Początkowo gang stworzony do obrony Salwadorczyków nazywał sie "Mara Salvatrucha Stoners". "Mara" oznacza po hiszpańsku "gang", "Salvatrucha" sugeruje przynależność do organizacji podziemnej walczącej z państwem, a "Stoners" po prostu oznaczało, że członkowie nie stronili od alkoholu i narkotyków. Wkrótce gang wszczął narkotykową wojnę z "18th Street Gang", należącym do wszechpotężnej Mexican Mafia (kontrolującej niemal każdy latynoski gang w Kalifornii), w wyniku której w ciągu 2 lat śmierć poniosło niemal 1000 ludzi. Członkowie Mexican Mafia (La Eme) zwołali zebranie, podczas którego Mara Salvatrucha Stoners mieli otrzymać pd.-wsch. część L.A., i w tym czasie porzucić przydomek "Stoners", a przybrać "13", co miało ukazywać współprace Mara Salvatrucha z Mexican Mafia ("M" jest 13 liczbą alfabetu), i tak powstało MS-13. Jednakże już w kilka miesięcy po zebraniu MS-13 i 18th Street Gang wznowiły zabijanie na ulicach.

Jest zaciekłym wrogiem wszystkich gangów afro-amerykańskich (Crips, Bloods, Black Guerilla Family, Gangster Disciples), 18th Street Gang i wielu azjatyckich gangów. Głównym dążeniem gangu, jak twierdzą jego członkowie, jest zostać najpotężniejszym gangiem obu Ameryk.

Obecnie jest uważany za najgroźniejszy i najszybciej rozprzestrzeniający się gang na świecie, występuje w 42 stanach USA, w całej Ameryce Środkowej oraz w Europie (Hiszpania).

Jak twierdzili "byli" członkowie MS-13, w programie "Gangland: Root of all Evil: MS-13", wyemitowanym przez telewizję FOX, gangster MS-13 jest okrutny, ponieważ dla niego "podejście do gościa i strzelenie mu w głowę jest niczym, przecież widział to w rodzimym Salwadorze (...) widział odcinane głowy i ręce, masakrowane wioski i mordowane rodziny. Gangsterzy w USA nie widzieli tych rzeczy co on, więc gangi wręcz boją się członków MS-13" (warto wspomnieć, że na ulicach L.A. znajdywano ciała z poodcinanymi głowami i kończynami, a wszystkie te ofiary były ofiarami MS-13).

Ich symbolem jest MS-13, członkowie gangu tatuują go sobie na ciele, oraz oznaczają nim ulice które znajdują się pod ich kontrolą. Wg. szacunków LAPD pod kontrolą gangu znajduje się największy obszar terytorialny spośród wszystkich tego typu ulicznych organizacji działających w Los Angeles. Władze USA w ramach walki z MS-13 zaczęły ich członków deportować do Salwadoru, tam obecnie znajduje się jego najsilniejsza grupa która ogniskuje już prawie na cały świat.

Struktura organizacyjna [edytuj]
Przywództwo gangu jest obecnie tajemnicą dla organów ścigania, szefem gangu jest niejaki "Truś" powszechnie się uważa że kieruje gangiem z jednego z więzień salwadorskich, nie znane są jego dokładne dane ani miejsce pobytu. Członkowie gangu którzy obecnie z niego wystąpili boją się udzielać dokładniejszych informacji na jego temat. Gang rozwinął charakterystyczny dla siebie system komunikacji niewerbalnej.

Rekrutacja
MS13 jest znane ze swoich brutalnych praw które obowiązują członków gangu, żeby zostać jego członkiem trzeba przejść inicjację która polega na wytrzymaniu przez 13 sekund co okładania przez kilka osób. Złamanie którejkolwiek z zasad gangu jest karane ciężkim pobiciem lub nawet śmiercią. Jego członkowie są ślepo lojalni co wobec swoich przełożonych, gotowi co są dla niego umierać i zabijać.
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Są chwile wciskam gaz gdy zegar przestaje mierzyć czas,
lewy pas zaglądam śmierci w twarz...

Uciekaj ile sił jeśli goni cię śmierć, całą pizdę odkręć i przed siebie ziomek pędź.

Kiedys TopKill obecnie eth0. :ugeek:
eth0

GG: 8684396
O mnie: lubie zapierdalac. ;>
Clan: -
Ulubiony Admin: -
Platforma Systemowa: Mac OS X.

Re: MS13 ;>

Postprzez MaxTheSniper Pt, 10 kwi 2009, 17:24

A ja myślę, że gang "Los Santos Vagos" z gry GTA San Andreas jest wzorowany na MS-13. Popatrzcie na zdjęcia MS-13 i na skiny Vagosów. I Vagosi, i MS-13 mają wszędzie tatuaże. Ciekawe... :)
Chowajcie córki, nadchodzi Max :D
------------------------------
http://www.zanimnapiszesz.info
Popieram akcję!
------------------------------
[sRc]mala uwzięła się na klan MeTaL :!: Chcesz wiedzieć dlaczego? Napisz do mnie na PW.
MaxTheSniper
Legenda

GG: 4352995
O mnie: Jestem jaki jestem XD
Clan: MeTaL-SqUaD
Ulubiony Admin: Siara :D
Platforma Systemowa: Windows Vista

Re: MS13 ;>

Postprzez szuber N, 12 kwi 2009, 21:01

Po wiekszym namysleniu tez tak sadze :P
szuber
Groove Street Killer