klimatyzacja wentylacja

Newsy na temat SAMP-a oraz GTA

klimatyzacja wentylacja

Postprzez jacko Pn, 23 sty 2012, 20:58

Polska to bardzo dziwny kraj. Przed wojną powszechna była pogarda dla Żydów. Niektórzy nawet cieszyli sie że ten czy ów został wysłany do obozu śmierci i zrobiono z niego schmelz. Ta chamska nienawiść do inności jest dalej w tym kraju obecna, tolerowana i nawet w kręgach tzw. nowych elit uchodzi za zdrowe poczucie humoru…Niejaki Palikot przechował w sobie te polskie najgorsze geny i został nawet za nie nagrodzony miejscem w parlamencie, bogactwem i popularnością. Prezydenta kraju nazywa chamem, a Pania Minister Gęsicką, która wzorowo wykorzystała środki unijne nazywa prostytutką, kiedy ta zwróciła uwagę na dyletanctwo ekipy rządzacej w wykorzystywaniu Funduszu UE w ostatnim roku. Wtóruje temu wszechpolakowi z pod Biłgoraja poseł Niesiolowski oraz Marszałek Komorowski dowcipkujący, że szkoda że snajper nie trafił Prezydenta w Gruzji…Niczym sie ten sposób traktowania innych nie różni od przedwojennego chłopskiego „bij Żyda!”. Teraz dla tej klasy polityków co w/w Palikot, Niesiołowski czy Komorowski Żydami stali się wszyscy popierający partię PiS. Trzeba więc dla nich stworzyć getto gdzieś w pobliżu Biłgoraja i Treblinki. To rozwiązałoby problemy Partii Miłosci…
Czy Polscy Żydzi zapomnieli jak ich potraktowano za inność, że teraz inność poprawną rozumują w odmienny sposób? Dlaczego mniejszy szacunek w tym kraju ma prezydent czy zasłużona Pani minister od nowych polityków, dziennikarzy i wielbicieli szeroko rozumianej miłosci? Dlaczego jednych mozna nazywać bezkarnie chamami i prostytutkami, a drugim nie wolno zwrócić uwagę na popełniane błędy, żeby nie być zwyzywanym?
Dlaczego Daniel Passent dostrzega niewłaściwość zachowania Palikota, a Janina Paradowska jest za takim genetycznym polactwem? Przykro na to patrzeć i przykro słuchać…
jacko
Ballas
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 23 sty 2012, 20:55

Re: klimatyzacja wentylacja

Postprzez jacko Pn, 23 sty 2012, 21:29

Tymczasem obecnie elity polityczne reprezentuje poseł Janusz Palikot, człowiek o zszarpanych nerwach Stefan Niesiołowski, były minister Janusz Kaczmarek, (…) czy poseł Zbigniew Chlebowski.
Właśnie poseł Chlebowski ogłosił, że trwają prace nad ustawą, która Instytutowi Pamięci Narodowej nada „nowy kształt”. Chodzi między innymi o to, by IPN nie zatrudniał „pseudohistoryków”.
Takim prawdziwym historykiem jest na przykład Adam Michnik.
No dobrze, ale jak odróżnić „pseudohistoryka” od historyka prawdziwego? Poseł Chlebowski i na to ma gotową odpowiedź. „Pseudohistoryk” tym różni się od historyka prawdziwego, że „szkaluje” wszystkie „narodowe autorytety”.
Tymczasem wiadomo, że narodowe autorytety nie są do szkalowania („a pula nie jest do kradzieży, pula się cała nam należy!” – ostrzegał Towarzysz Szmaciak), tylko do rozmnażania – czym zajmują się właśnie historycy prawdziwi.
Takim prawdziwym historykiem jest na przykład Adam Michnik, który kilkoma pociągnięciami pióra potrafi wystrugać autorytet narodowy nawet z banana, więc w rozmnażaniu autorytetów przekracza normy stachanowskie.
Jeśli tedy zbawienne projekty, o których poseł Chlebowski tak skwapliwie nas poinformował, wejdą w życie, to Instytut Pamięci Narodowej (…)
Stanie się swego rodzaju wylęgarnią autorytetów, nad których inkubacją będą czuwali historycy prawdziwi, zawczasu preparujący im „legendy”, żeby w momencie objawienia autorytetu wszystko było zapięte na ostatni guzik, niczym porządny rozporek.
—-
jacko
Ballas
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 23 sty 2012, 20:55

Re: klimatyzacja wentylacja

Postprzez jacko N, 22 kwi 2012, 10:37

Ta „pani” tego nie zrozumie. Jest zapewne elementem tego biurokratolandu. Dla niej ludzie wracajacy z emigracji to kolejna dostawa mięsa do nakarmienia chorego systemu. Chociaż… nie! To nastolatka siląca się na komentowanie rzeczy o których nie ma pojęcia.
jacko
Ballas
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 23 sty 2012, 20:55

Re: klimatyzacja wentylacja

Postprzez mordor Śr, 31 lip 2013, 22:36

A ja się tak spytam, w jakim celu piszesz ten wykład? I tak niewiele osób go przeczyta... było minęło, trudno.
Zapraszam - forum dłużnicy , o długach wiemy wszystko, zobacz!
mordor
Bydlak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 31 lip 2013, 22:13


Powrót do Nowości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron