Wyjasnienie.

Wszelkie ogłoszenia

Wyjasnienie.

Postprzez eth0 Śr, 11 mar 2009, 22:36

Przenieslismy sie tu z powodu problemow z Traperem ktory po swoich glupich zartach zostal wykluczony z grona Administracji przez co w akcie gniweu zlikwidowal tamta strone. Przenieslismy sie tu. Niedlugo wykupie hosting i domene .pl poki co zapraszajcie kolegow z gry do rejestracji na forum.
Pozdro :D
Są chwile wciskam gaz gdy zegar przestaje mierzyć czas,
lewy pas zaglądam śmierci w twarz...

Uciekaj ile sił jeśli goni cię śmierć, całą pizdę odkręć i przed siebie ziomek pędź.

Kiedys TopKill obecnie eth0. :ugeek:
eth0

GG: 8684396
O mnie: lubie zapierdalac. ;>
Clan: -
Ulubiony Admin: -
Platforma Systemowa: Mac OS X.

Re: Wyjasnienie.

Postprzez 12jonas Cz, 12 mar 2009, 17:41

TopKill napisał(a):Przenieslismy sie tu z powodu problemow z Traperem ktory po swoich glupich zartach zostal wykluczony z grona Administracji przez co w akcie gniweu zlikwidowal tamta strone.

Traper to pi*****ne dziecko neo, które nie zna umiaru w żartach. Każdy chyba wie że to już było przegiecie.
12jonas
Ballas

Postprzez Zielik Cz, 12 mar 2009, 20:49

wiec top planujesz znowu przenosic forum ??
Zielik

Postprzez 12jonas Cz, 12 mar 2009, 21:58

Zielik napisał(a):wiec top planujesz znowu przenosic forum ??

narazie to chce wykupic hosting i przeniesc forum ale nie moze tego zrobic bo nie ma kto mu to zrobic.
12jonas
Ballas

Postprzez Zielik Pt, 13 mar 2009, 21:56

ja bym zrobil jak bys poprosil :P
Zielik

Postprzez ZAL MI SIEBIE So, 14 mar 2009, 11:36

12jonas napisał(a):
TopKill napisał(a):Przenieslismy sie tu z powodu problemow z Traperem ktory po swoich glupich zartach zostal wykluczony z grona Administracji przez co w akcie gniweu zlikwidowal tamta strone.

Traper to pi*****ne dziecko neo, które nie zna umiaru w żartach. Każdy chyba wie że to już było przegiecie.

Ehh, żal...
Padła mi płyta główna i nie miałem jak tego skończyć. Admina mi zdjąłeś potem, a to już poważne przekręcenie faktów. Tak więc to nie mogła być zemsta...
Nie likwidowałem, tylko był błąd SQL, którego nie zdążyłem usunąć i strona nie była zlikwidowana. Potem Ty ją zamknąłeś.

A Ty jonas - żal. Podobno z PS24 Cię wywalili, więc teraz tu... Nastawiasz jednych przeciwko drugim..
To nie był żart, a przy żartach znam umiar i nie jestem dzieckiem neo.

Poradzę sobie z kasowaniem postów, jeżeli zaczniecie, bo mam gg większości stałych graczy PTS, rozmawiam z kilkoma i jakoś mi nikt nic nie mówi tylko ew. właśnie na Ciebie....
ZAL MI SIEBIE
Bydlak

Postprzez 12jonas So, 14 mar 2009, 13:35

jakbyś znał umiar w żartach to by cały samp nie miał opisów na gg takich jakich mieli noobie
12jonas
Ballas

Postprzez 12jonas So, 14 mar 2009, 13:40

ZAL MI SIEBIE napisał(a):
12jonas napisał(a):

Ehh, żal...
Padła mi płyta główna i nie miałem jak tego skończyć. Admina mi zdjąłeś potem, a to już poważne przekręcenie faktów. Tak więc to nie mogła być zemsta...
Nie likwidowałem, tylko był błąd SQL, którego nie zdążyłem usunąć i strona nie była zlikwidowana. Potem Ty ją zamknąłeś.

A Ty jonas - żal. Podobno z PS24 Cię wywalili, więc teraz tu... Nastawiasz jednych przeciwko drugim..
To nie był żart, a przy żartach znam umiar i nie jestem dzieckiem neo.

Poradzę sobie z kasowaniem postów, jeżeli zaczniecie, bo mam gg większości stałych graczy PTS, rozmawiam z kilkoma i jakoś mi nikt nic nie mówi tylko ew. właśnie na Ciebie....

ehh dobra dobra wejdź sobie na www.zal.ru
12jonas
Ballas

Postprzez Zielik Śr, 25 mar 2009, 17:43

i wszystko jasne xD
edit: Ortografia.
LOCK :]
Zielik

Powrót do Informacje Administracji